tlo menu

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Specjalista ds. Handlu / Spedycji

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie kontrahentów na rynku krajowym i zagranicznym
  • Przygotowywanie zleceń i ich nadzór

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży TSL – minimum 6 miesięcy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres biuro@simplylog.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Simply Log Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Białymstoku.
Administratorem Danych Osobowych jest firma Simply Log Sp. z o.o. Sp.K. Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z rekrutacją i nie będą przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym.